(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53535216-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

i-kurzy.eu - aktuální kurzy bank každý den

UBYTOVÁNÍ PENSION VILLA RENAN

01_villa

PENSION VILLA RENAN se nachází na adrese Sadová 26 v lázeňském centru města Karlovy Vary. Vstup do pensionu je na schodišti mezi ulicemi Sadová a Poděbradská. Výhodná poloha je doplněna absolutním soukromím v ústraní, kolonáda i karlovarské léčivé prameny jsou však zároveň v těsné blízkosti. Každé ráno od 8:00 do 11:00 je v jídelně připravena bohatá snídaně, v průběhu dne lze relaxovat a zároveň si zlepšit kondici v sauně s bazénkem. Všechny pokoje jsou vybaveny bezdrátovým Wi-Fi připojením k internetu, satelitní a digitální TV, varnou konvicí, telefonem, trezorem, fénem. Apartmá nabízí také lednici, mikrovlnnou troubu a žehličku. K dispozici je dětská postýlka. Zajišťujeme lázeňské procedury, masáže, půjčujeme auta.

 

.

UBYTOVÁNÍ APARTMÁN POD JELENÍM

01_vyhled

Ubytování POD JELENÍM má ideální polohu pro nerušený odpočinek, procházky do lázeňských lesů nebo léčení v lázeňském centru města. Nachází se nad levým břehem říčky Teplá s výhledem na panorama Karlových Varů. Pokoje jsou vybaveny bezdrátovým Wi-Fi připojením k internetu, satelitní a digitální TV, varnou konvicí, lednicí, mikrovlnnou troubou, pračkou, myčkou, žehličkou. Možnost vlastního vaření. Délka pobytu v této destinaci je stanovena na minimálně pět nocí.

 

Ubytování v apartmánu s kuchyní, obývacím pokojem, ložnicí, koupelnou a WC nabízí komfort bydlení v soukromí. Fotografie z apartmánu je možno si prohlédnout zde, nebo v sekci fotogalerie.

 

Nejlevnější ubytování je v mansardě, která je tvořena pokojem s kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením na společné chodbě domu. Fotografie jsou rovněž ke shlédnutí v sekci fotogalerie, nebo zde.